Zwiększ swoje konwersje!

Skorzystaj z naszych usług, aby zaistnieć w sieci i stać się czołową marką w swojej dziedzinie działalności

Reklama AdWords
(obecnie Google Ads)

Zaprzyjaźnij się z googlem!

Współczesny marketing internetowy to m.in. wykorzystanie płatnych narzędzi, takich jak Google Ads (dawniej Google AdWords). Dzięki niemu określimy, na jakie słowa kluczowe Twoja strona ma pojawiać się wysoko na liście wyszukiwania. Precyzyjnie zdefiniujemy również, do jakiej grupy docelowej będziesz docierać z ofertą, w jakich krajach lub miastach ma być wyświetlana reklama, a także skonfigurujemy konwersję, by mierzyć efektywność działań.

Reklama na Facebooku i Instagramie

Bądź widoczny tam, gdzie najwięcej ludzi!

Sprawny marketing to przede wszystkim taki, który wyróżnia się najlepszą relacją efektów do kosztów. Mając na uwadze to kryterium, bardzo dobre rezultaty przynosi reklama na Facebooku i Instagramie – dwóch najbardziej popularnych portali społecznościowych na świecie. Możliwości targetowania są niemal nieograniczone, zaś o skuteczności przekonasz się sam. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Reklama produktowa

Dobra oferta to podstawa!

Chcesz, by Twoje produkty wyświetlały się już w wynikach wyszukiwania w Google? Chcesz zaprezentować swoją ofertę na Facebooku? Reklama produktowa to najskuteczniejsze rozwiązanie dla sklepów internetowych, dzięki którym zachęcisz do zakupów jeszcze więcej klientów! Wiemy jak skonfigurować tego typu kampanię. Zaufaj nam i obserwuj wzrosty sprzedaży przez lata.

Remarketing

Dbaj o swoich klientów!

Szukałeś w Internecie rowerów i teraz na każdej stronie widzisz ich reklamy? Ustawimy dla Ciebie identyczną kampanię, powszechnie znaną jako remarketing. Jest to najlepszy sposób na przekonanie do siebie tych klientów, którzy już weszli w jakąkolwiek interakcję z Twoją marką. Przypomnisz o sobie również tym, którzy już dokonali u Ciebie zakupów.

Efekty

Pierwsze efekty zauważysz już po kilku tygodniach, jednak największą różnicę odczujesz korzystając regularnie z naszych usług

75%

Rozpoznawalność

90%

Ruch organiczny

95%

Konwersje

100%

Zysk ze sprzedaży